Бактеріологіна лабораторія знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 50, на території міської поліклініки.

Керівник лабораторії – лікар-бактеріолог Лавріненко Олена Петрівна.

  • Бактеріологічні дослідження. КДЛ має в своєму складі добре організований за всіма нормами чинного законодавства бактеріологічний відділ, в якому виконується значна кількість різноманітних видів досліджень мікрофлори людини з визначенням антибіотикограми: клінічного матеріалу (матеріал з зіву, носу, вух, очей, урогенітального тракту, сечі і т.д.), дослідження на кишкову групу інфекцій. Крім цього, проводяться санітарно-бактеріологічні дослідження змивів з об᾿єктів зовнішнього середовища, атмосферного повітря закритих приміщень, носійство патогенного стафілокока, матеріалу на стерильність (включаючи операційне поле та руки хірургів).
  • Дослідження методом ПЛР. З метою удосконалення специфічної лабораторної діагностики нещодавно відкрито відділ ПЛР-досліджень. Новий підрозділ організований за усіма вимогами діючої нормативної документації та забезпечений необхідним сучасним обладнанням та тест-системами для проведення досліджень на високому рівні діагностики.

Для пацієнтів, що знаходяться на лікуванні в стаціонарі лікарні, всі лабораторні дослідження, призначені лікарем, виконуються безкоштовно.