Лікарня – єдина в окрузі, в структурі якої поряд із загальноприйнятими підрозділами функціонують відділення за профілями: нейрохірургія, дитяча хірургія, урологія, отоларингологія, офтальмологія, кардіологія,дитяче та доросле інфекційні відділення. Паралельно з ними функціонують параклінічні служби (бактеріологічна, патгістологічна, цитологічна лабораторії), що також працюють як міжрайонні. Лікувальний заклад має достатній висококваліфікований кадровий склад, значний потенціал для подальшого розвитку. Матеріально-технічна база та площі закладу дозволяють модернізувати лікарню для забезпечення діагностики, лікування та догляду широкого кола невідкладних станів у стаціонарних умовах цілодобово.

Лікарня заснована в 1873 році. КНП « Уманська міська лікарня» виконує функцію багатопрофільного лікувально-профілактичного закладу. Лікарня має першу акредитаційну категорію і складається із стаціонарного та поліклінічного відділення.

Кадри КНП «Уманська міська лікарня» є основою лікувально-діагностичного процесу закладу.

Від укомплектованості, професійної підготовки, матеріального стану, організації робочого процесу, залежить діяльність всього лікувального закладу.

Мандрівка нашим закладом

 ПЛР лабораторія

Приймальне відділення (Відділення екстреної медичної невідкладної допомоги)